• Føroyskt
  • English
  • +298 35 56 00   Tlf
  • Føroyskt
  • English
  • Starvsfólk

    Stjórn

    • Hans Johannes á Brúgv

      Stjóri,
      Skipsførari, MBA
      Fartlf. +298 211 323
      E-mail: hansj@fma.fo

    • Guðrun Øster

      Leiðsluskrivari,
      Cand.Ling.Merc.
      Fartlf. +298 285601
      gudruno@fma.fo

    Samskiftis-, løgfrøði- og skrásetingardeild

    • Randarsól Mohr

      Skrivstovufulltrúi,
      Korrespondentur
      rm@fma.fo
      Tel +298 28 56 38

    • Sunneva Davidsen

      Skrivstovufulltrúi,
      Skrivstovuútbúgving
      sd@fma.fo
      Tel +298 28 56 40

    • Ása T. Djurhuus

      Ráðgevi,
      Løgfrøðingur
      asat@fma.fo
      Í barnsburðarfarloyvi

    • Gunnvá á Lofti

      Deildarleiðari,
      Løgfrøðingur
      gunnval@fma.fo

    • Anly Sandberg Joensen

      Ráðgevi,
      Løgfrøðingur
      anlyj@fma.fo

       

    • Kari Hattarstein

      Ráðgevi,
      Løgfrøðingur
      karih@fma.fo

    Umsitingar- og manningardeild

    • Christel Christoffersen

      Deildarleiðari,
      Skrivstovuútbúgving
      christelc@fma.fo

    • Annfríð Lind Sørensen

      Journalførari,
      Skrivstovuútbúgving
      annfrids@fma.fo
      Í farloyvi

    • Herluf Debes

      Málsviðgeri,
      Datamatikari
      herlufd@fma.fo

    • Nicola Gram Thomassen

      Málsviðgeri,
      Advokatskrivari
      NicolaGramT@fma.fo

    • Súsanna Dal Jákupsdóttir

      Fulltrúi,
      Politikkur og umsiting
      susannadj@fma.fo

    • Unn Dalsgaard

      Bókhald/journal
      Skrivstovuútbúgving
      unnd@fma.fo

    • Linda Kjærbæk Hansen

      Journalførari
      Skrivstovuútbúgving
      lindakh@fma.fo

    Skipaeftirlit - sýnsdeild

    • Jákup Kristian Poulsen

      Deildarleiðari,
      Skipsførari
      jakupp@fma.fo

    • Johild Ziskason

      Eftirlit manning, manningarásetan og undantaksloyvir,
      Løgfrøðingur
      johildz@fma.fo

    • Sjúrður Samuelsen

      Sýn av bátum undir 15m og ferðafólkabátar,
      Maskinmeistari
      sjurdurs@fma.fo

    • Mikkjal N. J. Olsen

      Sýnsmaður, løggilding av undirveitarum og innflagging,
      Skipsførari
      mikkjalo@fma.fo

    • Bergur Didriksen

      Stabilitet, verkfrøði, óklassaðir bátar og aling,
      Skipsverkfrøðingur
      bergurd@fma.fo
      Í farloyvi

    • Conny Lauritsen

      Skrivstovuuppgávur,
      Skrivstovuútbúgving
      connyl@fma.fo

    • Jógvan Hentze

      Viðgerð av PSC og vanlukkur á sjónum
      Skipsførari
      jogvanh@fma.fo

    • Ragnar Ludvig

      Stabilitet, verkfrøði, óklassaðir bátar og aling
      Verkfrøðingur og skipsførari
      ragnarl@fma.fo