• Føroyskt
  • English

Telefon +298 35 56 00

VAKTtelefon +298 33 31 98

Starvsfólk

Stjórn

  • Hans Johannes á Brúgv

    Stjóri,
    Skipsførari, MBA
    hansj@fma.fo
    Fartlf. +298 211 323

  • Guðrun Øster

    Leiðsluskrivari,
    Marknaðarføring og PR
    Cand.ling.merc.
    gudruno@fma.fo
    Fartlf. +298 285601

Løgfrøði- og Skrásetingardeild

  • Randarsól Mohr

    Skrivstovufulltrúi,
    Korrespondentur
    rm@fma.fo
    Tel +298 28 56 38

  • Sunneva Davidsen

    Skrivstovufulltrúi,
    Skrivstovuútbúgving
    sd@fma.fo
    Tel +298 28 56 40

  • Ása T. Djurhuus

    Ráðgevi,
    Løgfrøðingur
    asat@fma.fo

  • Gunnvá á Lofti

    Deildarleiðari,
    Løgfrøðingur
    gunnval@fma.fo

  • Anly Sandberg Joensen

    Ráðgevi,
    Løgfrøðingur
    anlyj@fma.fo

     

Umsitingar- og manningardeild

  • Christel Christoffersen

    Deildarleiðari,
    Skrivstovuútbúgving
    christelc@fma.fo

  • Annfríð Lind Sørensen

    Journalførari,
    Skrivstovuútbúgving
    annfrids@fma.fo
    Í farloyvi

  • Herluf Debes

    Málsviðgeri,
    Datamatikari
    herlufd@fma.fo

  • Nicola Gram Thomassen

    Málsviðgeri,
    Advokatskrivari
    NicolaGramT@fma.fo
    Í farloyvi

  • Súsanna Dal Jákupsdóttir

    Fulltrúi,
    Politikkur og umsiting
    susannadj@fma.fo

  • Unn Dalsgaard

    Bókhald/journal
    Skrivstovuútbúgving
    unnd@fma.fo

  • Kirstin Joensen

    Journalførari/Viðurkenningarprógv
    Cand.ling.merc
    kirstinJ@fma.fo

  • Óluva Dam

    Málsviðgeri
    MSc í altjóða viðurskiftum og altjóða lóg
    oluvad@fma.fo

Skipaeftirlit - sýnsdeild

  • Jákup Kristian Poulsen

    Deildarleiðari,
    Skipsførari
    jakupp@fma.fo

  • Johild Ziskason

    Eftirlit manning, manningarásetan og undantaksloyvir,
    Løgfrøðingur
    johildz@fma.fo

  • Sjúrður Samuelsen

    Sýn av bátum undir 15m og ferðafólkabátar,
    Maskinmeistari
    sjurdurs@fma.fo

  • Mikkjal N. J. Olsen

    Sýnsmaður, løggilding av undirveitarum og innflagging,
    Skipsførari
    mikkjalo@fma.fo

  • Bergur Didriksen

    Stabilitet, verkfrøði, óklassaðir bátar og aling,
    Skipsverkfrøðingur
    bergurd@fma.fo

  • Conny Lauritsen

    Skrivstovuuppgávur,
    Skrivstovuútbúgving
    connyl@fma.fo

  • Jógvan Hentze

    Viðgerð av PSC og vanlukkur á sjónum
    Skipsførari
    jogvanh@fma.fo

  • Ragnar Ludvig

    Sýnsmaður, projektarbeiði
    Verkfrøðingur og skipsførari
    ragnarl@fma.fo